Meer over dit product

Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: microkristallijne callulose (E460), voorverstijfseld zetmeel, croscarmellose natrium (E468), colloïdaal silica, talk (E553b), magnesiumstearaat (E470b), suiker, acacia (E414), titaandioxide (E171), calciumcarbonaat, polyoxyl-35-castorolie, erytrosine (E127), natriumbenzoaat (211), schellak (E904), witte bijenwas (E901), carnauba was (E903).

Gebruiksaanwijzing

De tabletten kunnen het beste in hun geheel ingenomen worden met een ruime hoeveelheid water (half glas). Reumapatiënten die last hebben van ochtendstijfheid, kunnen de eerste dosis eventueel direct na het ontwaken op de nuchtere maag met wat thee of een andere drank innemen. Omdat dit op de nuchtere maag gebeurt, wordt het middel snel opgenomen en treedt snel verlichting van de pijn en ochtendstijfheid op. De volgende doses kunnen na de maaltijd met een ruime hoeveelheid water ingenomen worden.

Waarschuwingen bij gebruik

Het gelijktijdig gebruik van ibuprofen met een bepaalde groep van pijnstillende middelen met ook en ontstekingsremmende en koorstwerende werking (NSAIDs, inclusief selectieve COX-2 remmers) dient te worden vermeden. Leida Ibuprofen 400mg bevat natriumbenzoaat. Benzoaten kunnen de huid, ogen en slijmvliezen irriteren. Het kan ook het risico van geelzucht bij pasgeboren verhogen.

Opslaginstructies

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. (temperatuur kan afwijken) In de originele verpakking bewaren. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Dagelijkse dosering

Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en reumatische pijn: voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de eerste dosis 400 mg (1 tablet), zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer. Maximaal 1200 mg (3 tabletten) per 24 uur. Menstruatiepijn: beginnen met 1200 mg (3 tabletten) per dag verdeeld over 3-4 keer. In ernstige gevallen kan de dosering worden verhoogd toto 1600 mg (4 tabletten) per dag verdeeld over 3-4 keer.

Gezondheidsclaims

pijnstillend, koortsverlagend, ontstekingsremmend.

Leeftijdswaarschuwing

Vanaf 12 jaar

  • Merk
  • SKU
    002042
  • Op voorraad
    50 Items
  • Land van oorsprong
    Nederland
  • Afleverstatus
    Uitsluitend Apotheek/Drogist
  • Toedieningsvorm
    Tablet
  • Inhoud
    20 TB
  • Te gebruiken bij
    Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.
  • ean13
    8712755212417

Download

Leidapharm ibuprofen 400mg tabletten

SKU: 002042
EAN13: 8712755212417

Leida ibuprofen 400mg uad#

Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.

€ 2,18
Op voorraad
Per stuk & inclusief btw

2 stuks = 10% korting

Bespaar € 0,44 bij aankoop van 2 stuks.

Aantal:

Totaalprijs: € 2,18

 

Gratis lokale bezorging bij bestellingen vanaf €15, dagelijks in Hellevoetsluis en omstreken.

 

Gratis verzending door heel Nederland voor bestellingen vanaf €70 via PostNL.

 

Veilig online bestellen & altijd scherpe prijzen.


Meer over dit product

Ibuprofen behoort tot de groep van de zogenaamde prostaglandinesynthetaseremmers. Het heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking.

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: microkristallijne callulose (E460), voorverstijfseld zetmeel, croscarmellose natrium (E468), colloïdaal silica, talk (E553b), magnesiumstearaat (E470b), suiker, acacia (E414), titaandioxide (E171), calciumcarbonaat, polyoxyl-35-castorolie, erytrosine (E127), natriumbenzoaat (211), schellak (E904), witte bijenwas (E901), carnauba was (E903).

Gebruiksaanwijzing

De tabletten kunnen het beste in hun geheel ingenomen worden met een ruime hoeveelheid water (half glas). Reumapatiënten die last hebben van ochtendstijfheid, kunnen de eerste dosis eventueel direct na het ontwaken op de nuchtere maag met wat thee of een andere drank innemen. Omdat dit op de nuchtere maag gebeurt, wordt het middel snel opgenomen en treedt snel verlichting van de pijn en ochtendstijfheid op. De volgende doses kunnen na de maaltijd met een ruime hoeveelheid water ingenomen worden.

Waarschuwingen bij gebruik

Het gelijktijdig gebruik van ibuprofen met een bepaalde groep van pijnstillende middelen met ook en ontstekingsremmende en koorstwerende werking (NSAIDs, inclusief selectieve COX-2 remmers) dient te worden vermeden. Leida Ibuprofen 400mg bevat natriumbenzoaat. Benzoaten kunnen de huid, ogen en slijmvliezen irriteren. Het kan ook het risico van geelzucht bij pasgeboren verhogen.

Opslaginstructies

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. (temperatuur kan afwijken) In de originele verpakking bewaren. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Dagelijkse dosering

Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en reumatische pijn: voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de eerste dosis 400 mg (1 tablet), zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer. Maximaal 1200 mg (3 tabletten) per 24 uur. Menstruatiepijn: beginnen met 1200 mg (3 tabletten) per dag verdeeld over 3-4 keer. In ernstige gevallen kan de dosering worden verhoogd toto 1600 mg (4 tabletten) per dag verdeeld over 3-4 keer.

Gezondheidsclaims

pijnstillend, koortsverlagend, ontstekingsremmend.

Leeftijdswaarschuwing

Vanaf 12 jaar

  • Merk
  • SKU
    002042
  • Op voorraad
    50 Items
  • Land van oorsprong
    Nederland
  • Afleverstatus
    Uitsluitend Apotheek/Drogist
  • Toedieningsvorm
    Tablet
  • Inhoud
    20 TB
  • Te gebruiken bij
    Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.
  • ean13
    8712755212417

Download


Reviews

Geen klantenbeoordelingen op het moment.


Meer uit deze categorie

Loading...